Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mgr. Lubomír Šalamoun - Penzion ŠalamounJevišovice

Ubytování u nás ve vás zanechá ty nejpříjemnější pocity. Ubytovací služby v příjemném prostředí. V našem ubytovacím zařízení je vám k dispozici drobné občerstvení. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Zaručíme také možnost přistýlky. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme mnoho krásných rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Zajišťujeme pobyty pro školy. V rámci ubytovacích služeb je možné využívat i naší sauny. Součástí našeho ubytování je i krásný bazén. Naši hosté mohou využít i náš gril. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Můžeme vám nabídnout náš salonek pro pořádání různých akcí. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Nabízíme ubytování s možností využití lodičky. Po dohodě si u nás můžete zahrát šipky. Využijte možnost navštívit také náš bar! Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Poskytujeme ubytování na úrovni. Sjednejte si ubytování v pokojích vybavených i vanou. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu.

Kontaktní údaje:

Jevišovice 274
67153 Jevišovice

 
Telefon: +420515231215
E-mail: penzion.salamoun@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gamaro, s.r.o. - Penzion U Sv. Floriana

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MONDETA, s.r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku