Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

GLANIS, výrobní družstvo - Penzion pod CornštejnemOslnovice

Využijte naší možnosti ubytování. Náš penzion Vám je k dispozici. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení.

Kontaktní údaje:

Oslnovice ev.č. 160
67107 Oslnovice

 
E-mail: konecny.marek@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MONDETA, s.r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pension Telč Kamenné Slunce

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. K našemu ubytování nabízíme elektrické přípojky. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku