Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Přemysl Popp - Penzion KempHavraníky

Využijte našeho ubytování. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete také množství rodinných pobytů. Nabízíme též možnosti využití relaxačního pobytu. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme nepřeberné množství školních pobytů. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Ubytování si můžete zajistit s výhodnou možností přistýlky. V rámci našich ubytovacích služeb využijte také bar. Hosté si u nás mohou také zahrát šipky. U nás si můžete užívat i jízdy na lodičkách. Pokoje našeho hotelu jsou vám připraveny k dispozici. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi.

Kontaktní údaje:

Havraníky 122
66902 Havraníky

 
E-mail: camphavraniky@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ida Marková - Penzion Ida

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

Rádi vás u nás ubytujeme. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku