Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion ZnojmoZnojmo

Prohlédněte si podrobně naši nabídku ubytování a kontaktujte nás pro rychlé objednání. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Máme pro vás připravenou obsáhlou nabídku rekondičních pobytů. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Ozdravný wellness pobyt se vám bude jistě moc líbit. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Náš penzion Vám je k dispozici. V rámci našich služeb také půjčujeme lodičky. S naší nabídkou je spojené využití šipek. V nabídce našeho ubytování je vana samozřejmostí. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Součástí pokojů je sociální zařízení. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru.

Kontaktní údaje:

Hakenova 688/29
66902 Znojmo

 
Telefon: +420515267324
E-mail: info@penzion-znojmo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ida Marková - Penzion Ida

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MONDETA, s.r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eleonora Pagnoncelli - Penzion Rokytná

Naše firma dává také možnost ubytování. Zaměřili jsme se na dokonalou čistotu našich ubytovacích služeb. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Rostislav Šlechta - Penzion Garni

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. V našem penzionu rezervujeme ubytování pro jednotlivce, skupiny i rodiny s dětmi. Zajistili jsme pro vás i možnost parkování. Můžete u nás posedět u krbu. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. Nabízíme výhodné ubytování na krátkou i delší dobu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku