Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Anna Čabalová - Penzion u ČabalůLukov

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Jistě oceníte i možnost stravování. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme k půjčení i gril. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V rámci našich služeb také půjčujeme lodičky. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Kontaktní údaje:

Lukov 22
66902 Lukov

 
Telefon: +420515236535
E-mail: ucabalu@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MONDETA, s.r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gamaro, s.r.o. - Penzion U Sv. Floriana

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku