Nepřehlédněte

Anna Čabalová - Penzion u ČabalůLukov

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Jistě oceníte i možnost stravování. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Ubytovat se můžete v některé z krásných chalup z naší nabídky. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Ze široké nabídky našich skvělých relaxačních pobytů si jistě vyberete i vy. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. Navštivte náš bar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů. Ubytování v našem penzionu si můžete objednat ještě dnes. Uspořádáme pro vás originální oslavu. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme k půjčení i gril. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. V rámci našich služeb také půjčujeme lodičky. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Nabízíme cenově dostupné ubytování. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Kontaktní údaje:

Lukov 22
66902 Lukov

Telefon: +420515236535
E-mail: ucabalu@volny.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

Rádi vás u nás ubytujeme. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku