Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivana Dušejovská - Azyl - Pension HavelkaHavraníky

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Elektrické přípojky najdete ve všech našich ubytovacích jednotkách. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Zveme vás na prospěšné rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Budeme rádi využijete-li naši nabídku rodinných pobytů. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Ukážeme Vám vybavení našeho penzionu. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Během pobytu můžete využívat naši wifi. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Vezměte partnera na krásnou vyjížďku na lodičce. Naši klienti mohou využít také lednici. K dispozici jsou vám také oblíbené šipky. Naše pokoje mají koupelnu vybavenou vanou. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas.

Kontaktní údaje:

Havraníky 136
66902 Havraníky

 
Telefon: +420515232652
E-mail: pension@ham-ham.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ludmila Boudová - Pážecí dům

Jsme tou správnou volbou, pokud hledáte útulné ubytování. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MONDETA, s.r.o.

Naše firma dává také možnost ubytování. Naše ubytování se vyznačuje komfortem a velmi příjemným prostředím. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám zaručujeme. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Gamaro, s.r.o. - Penzion U Sv. Floriana

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Ubytování v našem příjemném prostředí se vám bude líbit. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Hostům nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Využijte ubytování na hotelu naší firmy. Náš penzion Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku