Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Marie Waldová - Penzion WaldŠatov

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme vybaveni pro váš rodinný pobyt. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Zajišťujeme různé wellness pobyty. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Hostům nabízíme ubytování v našem penzionu. V naší nabídce naleznete ubytování s možností projížďky na lodičkách. Ve volných chvílích si přijďte zahrát šipky. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Zaručíme také možnost přistýlky. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem.

Kontaktní údaje:

Šatov 388
67122 Šatov

 
E-mail: penzionwald@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ida Marková - Penzion Ida

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. U nás prožijete krásný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Evelina Tejralová - Penzion u Parku

Využijte našeho pohodlného ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku