Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František Rajnoha - Restaurace a penzion U FandyŠatov

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. K naší nabídce náleží elektrické přípojky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Rádi vás uvítáme při vašem pobytu pro školy. Pro velký zájem jsme do naší nabídky zařadili rekondiční pobyty. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Využijte možnost rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. Součástí naší nabídky ubytování je možnost využití lodiček. Naše šipky jsou vám k dispozici. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Naše ubytovací služby jsou kvalitní a rozsáhlé. Nabízíme pohodlné ubytování. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. Můžete u nás využít možnost přistýlky.

Kontaktní údaje:

Šatov 335
67122 Šatov

 
E-mail: heurigen.fanda@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vladimír Vlček - Penzion Alice

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Evelina Tejralová - Penzion u Parku

Využijte našeho pohodlného ubytování. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. U nás můžete kdykoli využívat elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

RÁJ Vranov, spol. s r.o. - Penzion M

Rádi vás u nás ubytujeme. Pořádáme animační programy pro děti i dospělé. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku