Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Růžena Hakličková - penzionHrabětice

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování v penzionu. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování. Zajděte si také na něco dobrého do našeho baru. Rádi vám u nás poskytneme i možnost stravování.

Kontaktní údaje:

Za školou 247
67168 Hrabětice

 
E-mail: penzion.faraon@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Anna Pazourková - Minipension Palma

Obzvláště se věnujeme oblasti ubytování. Stále pracujeme na tom, aby naše prostředí bylo příjemné. V blízkosti našich ubytovacích služeb se nachází příroda. Neváhejte se spolehnout na ochotu našich zaměstnanců. Užijte si u nás svou dovolenou v příjemném čistém prostředí. Nabízíme vám kvalitní ubytování za příznivou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Janeček, penziony.

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Poskytujeme prostory svého penzionu na různé účely. K dispozici Vám je společná kuchyň. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Konečná ,Pension U Sv. Jana

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Provozujeme ubytovací služby a čistota je u nás samozřejmostí. Ubytujeme Vás v příjemném prostředí. Z našeho ubytování můžete podnikat různé výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pension Kiwi

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok. Zajišťujeme pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete. Z naší široké nabídky wellness pobytů si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku