Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gymnázium Jevíčko - domov mládežeJevíčko

Zavítejte k nám a užijte si naše příjemné prostředí pro vzdělávání. Vzdělávejte se v mnoha oborech a získejte více znalostí. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Zkušenosti personálu naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality vzdělání i poskytovaného poradenství. Nabízíme vzdělávání od vyškolených zaměstnanců. Půjčte si knížku z naší knihovny. Poskytujeme služby v rámci ubytování.

Kontaktní údaje:

Nerudova 557
56943 Jevíčko

 
Telefon: +420461327806, +420461327805
E-mail: info@gymjev.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Střední pedagogická škola, Boskovice - domov mládeže

Příjemné prostředí je naším krédem. Naši zaměstnanci jsou maximálně vyškolení. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a nabízeného poradenství. Jsme vzdělávací instituce s možností ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Výchovný ústav, střední škola, internát a školní jídelna, Olešnice na Moravě - Internát

Nabízíme příjemné prostředí ke studiu. Nezavírejte oči před poznáním a přijďte k nám prohloubit své znalosti. Neváhejte kontaktovat naši seriozní vzdělávací instituci. Jsme instituce, která poskytuje poradenství v oblastech vzdělávání. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Nabízíme vzdělávání v oblasti vedení vlastního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední průmyslová škola, Jedovnice - domov mládeže

Nabízíme vám výuku v příjemném a pohodlném prostředí. Rádi předáváme své znalosti dalším lidem. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Naše instituce spolupracuje pouze s vyškolenými zaměstnanci. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Studentům můžeme zajistit ubytování po dobu studia..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední odborná škola Fortika - Internát

Naše instituce se nachází v příjemném prostředí. Serióznost jde u nás ruku v ruce s kvalitním vzděláním. Ochotně vám se vším pomůžeme a rádi vám poradíme. Naše vzdělávací instituce nabízí vysoce kvalitní vzdělání díky vyškoleným zaměstnancům s dostatkem zkušeností. V oboru vzdělávání jsme opravdu znalci. Využijte možnosti našeho pohodlného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku