Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ADOP Vřesová, s.r.o.Vřesová

Nabídka služeb v oblasti silniční nákladní dopravy a oprav motorových vozidel.

Kontaktní údaje:

3
35735 Vřesová

 
Telefon: +420353851378, +420777294333
E-mail: hejsky@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Restaurace Faustův dvůr

Provozování restaurace se zaměřením na francouzskou kuchyni a přípravu steaků. K dispozici je bezdrátové připojení k internetu a nekuřácký prostor. Objekt je také vybaven salonkem. Připravujeme kávu značky Cosmai. V našem jídelním lístku naleznete polévky, dezerty, předkrmy a další.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Firma, kterou provozujeme, se zabývá službami v oblasti autodopravy. Serióznost je samozřejmou součástí našich poskytovaných služeb. Vážíme si každého zákazníka, proto je u nás ochota a vstřícnost samozřejmostí. Dlouhodobě jsme hodnoceni jako kvalitní přepravce. Co se týče mezinárodní dopravy a přepravy, máme velmi dobrou pověst. Jednou z našich hlavních aktivit jsou služby vnitrostátní autodopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ALEXANDRIA, cestovní kancelář

Pracujeme na základě našich znalostí. Poskytujeme vysokou kvalitu. Nabízíme serioznost v oblasti cestovního ruchu, která vám usnadní cestování. Nabídka našich zimních zájezdů je opravdu pestrá. Přicházíme také s výhodnou nabídkou pobytů u moře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Zajišťujeme profesionální autodopravu. Poskytovat služby bez ochoty není možné. Naše společnost je velmi znalá v oblasti osobní i nákladní přepravy. Nadstandardně rychlé jednání je naší zásadou. Pro naše klienty jsme schopni zajistit kvalitní služby spojené s oblastí mezinárodní dopravy a přepravy díky silnému zázemí a spolehlivým zaměstnancům. Na naši vnitrostátní dopravu je spolehnutí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku