Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Úřad městské části Praha-BěchovicePraha-Běchovice

Plníme funkce veřejné samosprávy. Pro přijímání vašich žádostí máme otevřeno během úředních hodin. Poskytujeme vám poradenství. Naše agenda se zabývá vyřizováním sociálních dávek.

Kontaktní údaje:

Za poštovskou zahradou 479
19011 Praha-Běchovice

 
Telefon: +420281028611
E-mail: podatelna@praha-bechovice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Úřad městské části Praha 16

Rádi Vám pomůžeme v rámci služeb naší samosprávy. Ochota personálu je pro nás jednou z nejvyšších priorit. Czech Point poskytuje spolehlivé služby v oblasti komunikace s registry. Knihy jsou v dnešní době drahé, proto vám přinášíme možnost půjčit si je v naší knihovně. Sociální dávky jsou pouze jednou částí sociální politiky místních samospráv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autodoprava Bohuš Simandl

Poskytujeme služby samosprávy. Naše instituce zůstává otevřena během úředních hodin. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší samosprávy. Zaměřujeme se rovněž na poradenství. Zajištění sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Zbraslav

Rozhodujeme jako samospráva. Zajišťujeme vyřízení služeb a poradenství. Na našem úřadě si můžete vyřídit své žádosti. Máme otevřeno pouze během úředních hodin. Zaručeně oceníte i námi nabízené služby Czech Pointu. Naše knihovna vám nabízí pouze kvalitní nabídku knih. Snažíme se o rychlé vyřízení vaší žádosti o sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Úřad městské části Praha-Lysolaje

Obstaráváme veřejné úkoly v oblasti samosprávy. Naši zaměstnanci ochotně vyslechnou váš problém a budou se snažit vám vyhovět. Máme pro Vás otevřeno během úředních hodin. Nabízíme vám vyřízení přidělení sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku