Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr HolíkZlín, Kostelec

Spolehněte se, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektrospotřebiče. Ochotně vám pomůžeme s výběrem elektroniky. S každou závadou na vaší spotřební elektronice navštivte náš servis. U nás si potřebný satelit pořídí každý. Poskytujeme služby v oblasti revize spotřební elektroniky.

Kontaktní údaje:

Květná 479
76314 Zlín, Kostelec

 
Telefon: +420603268416
E-mail: p.opocna@seznam.cz, p.otocna@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

EKS ELEKTROSERVIS, s.r.o.

S elektrospotřebiči od nás budete spokojeni. Prodáváme audiovizuální elektroniku se zárukou kvality. Naši pracovníci jsou připraveni vám nabídnout prodej špičkových přístrojů digitální fotografické techniky. Využijte našich služeb v oblasti prodeje spotřební elektroniky. Pokud hledáte servis spotřební elektroniky, jste u nás správně. Obraťte se nás, pomůžeme Vám s montáží spotřební elektroniky. Vyhovíme každému požadavku na nákup satelitů. Máme největší výběr luxusní elektroniky i pro náročné zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lubomír Holík

Neustále rozšiřujeme nabídku elektrospotřebičů. Provozujeme obchod zaměřený na audiovizuální elektroniku. Můžete si vybrat z nepřeberné nabídky digitální fotografické techniky, kterou prodáváme. Pokud potřebujete poradit s montáží spotřební elektroniky, obraťte se na naše specialisty. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. S naší elektronikou budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TELIMA

Využijte naší bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Ručíme Vám za to, že naše firma na prodej spotřební elektroniky je opravdu seriózní. V našem prodeji se zaměřujeme na audiovizuální elektroniku. Servis spotřební elektroniky na naší prodejně je záruku kvality a rychlosti. Spolehněte se na nás, pomůžeme vám s montáží. Na naše satelity se můžete spolehnout. Vyzkoušejte naši spolehlivou elektroniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Emka elektro

Specializujeme se na elektrospotřebiče. Přijďte se k nám poradit ohledně spotřební elektroniky. Znalosti našeho sortimentu jsou obrovské. Naše rychlost vás udiví. Naši specialisté vám rádi poradí při výběru digitální fotografické techniky, kterou prodáváme. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku