Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Charita KojetínKojetín

Věnujeme se obohacení duchovního života. Najděte s námi svou cestu k bohu. Naše církevní instituce se také zabývá organizací akcí pro veřejnost. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou. U nás máte možnost zhlédnout také pěknou výstavu. Máme vlastní knihovnu s duchovní tematikou.

Kontaktní údaje:

Kroměřížská 198
75201 Kojetín

 
Telefon: +420581761828
E-mail: kojetin@caritas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Arcidiecézní charita Olomouc

Prožijte naplněný duchovní život. Poskytujeme potřebnou pomoc pro všechny v nouzi. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Využijte možnosti společných setkávání. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Dáváme si záležet na naší pomoci charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oblastní charita Přerov

V naší církevní instituci se můžete vrátit zpět k duchovnímu životu. V rámci našich setkávání posilujeme duchovní hodnoty a víru v boha. Cestou ke spokojenému životu je víra a klid v duši. Přidejte se k nám a pomozte charitě. Přijďte na prohlídku našich církevních budov.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Oblastní charita Lipník nad Bečvou

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Začněte u nás svou cestu k bohu. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Holešov

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Zajišťujeme i zajímavé akce pro veřejnost. Naše církev pravidelně přispívá na charitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku