Nepřehlédněte

Oblastní charita Lipník nad BečvouLipník nad Bečvou

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Začněte u nás svou cestu k bohu. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Na naše setkávání jsou vítáni známé i nové tváře.

Kontaktní údaje:

Novosady 156/4
75131 Lipník nad Bečvou

 
Telefon: +420581772089

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Charita Kojetín

Věnujeme se obohacení duchovního života. Najděte s námi svou cestu k bohu. Naše církevní instituce se také zabývá organizací akcí pro veřejnost. Vymýšlíme různé projekty spojené s charitou. U nás máte možnost zhlédnout také pěknou výstavu. Máme vlastní knihovnu s duchovní tematikou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Holešov

Pomáháme našim věřícím vést hodnotný duchovní život. Rádi vám pomůžeme najít správnou cestu k bohu. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Zajišťujeme i zajímavé akce pro veřejnost. Naše církev pravidelně přispívá na charitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Odry

Nabízíme duchovní prostředky k úspěšnému naplnění duchovního života. Vedeme různá duchovní cvičení i pro děti. Přispíváme charitě věcně i svými činy. Umožňujeme vám také poutavé prohlídky. Přijďte se k nám podívat na zajímavou výstavu. Umožňujeme vám také účast na našich přednáškách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Hranice

Nabízíme útočiště pro duchovní život. Příznivci naší církve se mohou účastnit pravidelných setkání. Ukážeme vám směr kudy vede cesta k bohu. S námi získáte zpět svou duchovní vyrovnanost. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Na pomoc potřebným je tu charita..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku