Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sweetsen festFrýdek-Místek, Frýdek

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Vše řešíme s ochotou. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Kontaktní údaje:

Farní 16
73801 Frýdek-Místek, Frýdek

 
Telefon: +420558638668
E-mail: sweetsen@sweetsen.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dechový orchestr Akorďanka

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Umožníme vám pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svatováclavský hudební festival, o.s.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pěvecký sbor CATENA MUSICA Frýdek-Místek

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Western club Black & Brown - kaskadérská divadelní společnost

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku