Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Roman Kostelecký - ROTESZlín

Nabízíme kvalitní elektrospotřebiče. V prodeji je bohatá nabídka různé digitální fotografické techniky. Naše prodejna i servis splňují náročná kritéria zákazníků na kvalitu služeb, sortimentu a ochotu obsluhy. Nevíte si rady s montáží spotřební elektroniky, elektra, mobilů a počítačů? My ji pro Vás zajistíme. Jsme tím správným místem, pokud sháníte anténu. Jsme tím správným místem, pokud sháníte satelit.

Kontaktní údaje:

Slunečná 4560
76005 Zlín

 
Telefon: +420603211301
E-mail: rotes.r@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IVCOM, s.r.o.

U nás si elektrospotřebiče vždy vyberte. Jsme firma zaměřená na prodej spotřební elektroniky, pro níž je serioznost samozřejmostí. Jsme specialisté na poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Jsme prodejna spotřební elektroniky, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Jsme nejrychlejší v oblasti dodání spotřební elektroniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Santas

Vyberte si z naší bohaté nabídky účelných elektrospotřebičů. Jsme pro Vás tou správnou firmou v oblasti poradenství ohledně spotřební elektroniky. Opravdu rychlé vyřízení objednávky jedině u nás. Kvalitní prodej spotřební elektroniky pro každého. V rámci nabízeného servisu spotřební elektroniky Vám naši zaměstnanci vysvětlí vše potřebné. Využijte montáž od naší společnosti. Naše satelity jsou nejlepší na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Vítězslav Nezval

Nabídku kvalitních elektrospotřebičů najdete v našem sortimentu spotřební elektroniky. Zajímá nás spokojenost našich zákazníků. Služby poskytované naší prodejnou na spotřební elektroniku jsou vždy seriózní. Poskytujeme odborné a spolehlivé poradenství. Naše elektronika splňuje všechny požadavky kladené na kvalitní zboží. U nás si potřebný satelit pořídí každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lestra - Stanislav Lekeš

Kompletní sortiment elektrospotřebičů najdete v naší nabídce. Nabízíme široký sortiment audiovizuální elektrotechniky. Prodáváme digitální techniku, se kterou pro vás bude fotografování radost. Naše společnost se věnuje prodeji spotřební elektroniky. Specializujeme se na montáž spotřební elektroniky. Poradíme Vám s výběrem domácího kina. Zajišťujeme prodej všech typů satelitů. V našem ráji elektroniky si vybere každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku