Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taneční klub TK ChvaleticeChvaletice

Naše sdružení je tu pro lidi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Naší zásadou je seriozní jednání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Kontaktní údaje:

U Kulturního domu 159
53312 Chvaletice

 
Telefon: +420466265850, +420724825279
E-mail: danapavelkova@raz-dva.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Zuzana Bönischová

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Zveme Vás ke společným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městské kulturní centrum Poděbrady

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Divadelní spolek Obědovice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Našim radám můžete věřit. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Divadelní spolek Jiří, občanské sdružení

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku