Nepřehlédněte

Sbor Církve adventistů sedmého dne PřerovPřerov

Jak začít žít kvalitní duchovní život vám poradíme u nás. Duchovní vyrovnanost je to, co nabízíme. Najít cestu k bohu Vám půjde s naší církví snadno. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Na loučkách 2365/11
75002 Přerov

 
Telefon: +420581210542

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Zlín

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Jsme církev, která pomáhá lidem v nouzi. Cesta k bohu je v naší církvi jednoduchá. Konáme bohoslužby pro blaho lidu. Na našich duchovních setkáních jste vždy vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Olomouc

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitu duchovního života věřících. Dovedeme vaši duchovní cestu až k Bohu. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Navštivte naše pravidelné bohoslužby. Využijte možnosti duchovního setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Kroměříž

U nás najdete naplnění Vašeho duchovního života. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. U nás naleznete útěchu i pomoc v nouzi. Věnujeme se duchovním obřadům a bohoslužbám vedoucím k duchovní vyrovnanosti. Připravíme vám cestu k bohu. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku