Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor Církve adventistů sedmého dne Železný BrodŽelezný Brod

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Rádi Vám zprostředkujeme cestu k bohu. Nabízíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev pro všechny připravuje zajímavá setkávání. Jsme vždy připraveni pomoci vám v nouzi.

Kontaktní údaje:

Příčná 350
46822 Železný Brod

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Jablonec nad Nisou

Kvalitní duchovní život je naší prioritou. Vytváříme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše setkávání v rámci církve můžete navštívit i vy. Rádi vám v nouzi nabídneme svou pomoc. Najděte svou cestu k bohu i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Horní Rokytnice

Zajistíme vám klidnou cestu k duchovnímu životu. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Poradíme Vám, jak najít cestu k bohu. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Bohoslužby jsou u nás pravidelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Turnov

Naše církevní instituce nabízí bohatý duchovní život pro věřící. U nás se dočkáte potřebné pomoci v nouzi. Díky nám najdete správnou cestu k bohu. Zveme vás ke společnému setkávání. Jen při nalezení duchovní vyrovnanosti můžete mít spokojený život. Zajišťujeme církevní bohoslužby. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Liberec - Církev adventistů sedmého dne

Snažíme se naplnit Váš duchovní život. Nabízíme příležitost ke společnému setkávání. Díky naší instituci dojdete k duchovní vyzrálosti nutné k dosažení spokojeného života. Máme zodpovědný přístup při hledání cesty k bohu. Můžete se na nás obrátit, pokud budete potřebovat pomoc v nouzi. Naše bohoslužba vám otevře cestu k sebepoznání. Zveme Vás na duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku