Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hostinec HatínHatín

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. Náš motorest nabízí různé nápoje. Ručíme vám za to, že v našem prostředí se budete cítit příjemně. Za ochotu našich zaměstnanců ručíme. V našem příjemném motorestu si můžete dát i chutné občerstvení. Odpovídáme za zaručenou kvalitu.

Kontaktní údaje:

Hatín č. 28
37701 Hatín

 
Telefon: +420384390536

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hospoda Na Rychtě

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. Zajišťujeme rychlé a kvalitní občerstvení. Naše zařízení poskytuje příjemné prostředí. Jsme motorest, který poskytuje vysoce kvalitní služby. Jen my ochotně splníme vaše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hostinec Hvížďalka

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Našim hostům nabízíme příjemné prostředí. Zabýváme se vysokou kvalitou. Do naší nabídky patří bohatý výběr nápojů. Náš motorest Vám zajistí i občerstvení. Jsme motorest, jehož zaměstnanci jsou při přijímání objednávek velmi ochotní a vstřícní. Naše restaurace slibuje přijatelné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Holenský dvůr

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Náš motorest Vás ubytuje v příjemném prostředí. Podívejte se do naší nabídky nápojů. Přijďte se občerstvit k nám. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Naše ubytování láká hosty ze všech koutů republiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace STAROČESKÁ

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Podívejte se do naší nabídky nápojů. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Vysoká kvalita služeb je u nás samozřejmostí. Náš motorest nabízí opravdu příjemné prostředí. V našem motorestu vám s radostí nabídneme i občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku