Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Restaurace a vinárna RosničkaBrno

Našim zákazníkům nabízíme pestrý výběr z řady jídel a nápojů. Na naše občerstvení nebudete dlouho čekat. V naší restauraci vám bude chutnat. Zveme vás do naší venkovní zahrádky. Součástí našeho motorestu je i salonek. Využijte prostory našeho motorestu k oslavě. Můžete zavítat i do naší vinárny.

Kontaktní údaje:

Jana Nečase 1
61600 Brno

 
DIČ: CZ6405302387

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Centrum Bonaparte

Náš motorest má pro své hosty velkou nabídkou jídel. Náš motorest poskytuje velice kvalitní služby. U nás jsou k dispozici různé druhy nápojů. Jsme ochotní profesionálové. V našem motorestu vám s radostí nabídneme i občerstvení. Zavítejte do naší restaurace na výborné jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace U Klauna

Vyberte si z nabídky jídel našeho motorestu. Specializujeme se na prodej nápojů. Při návštěvě našeho motorestu Vás mile překvapí naše příjemné prostředí. Vyzkoušejte naše občerstvení. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Vaše přání vyplníme vždy ochotně a s úsměvem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

FORACT s.r.o.

Vyberte si z naší nabídky jídel. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Součástí našeho motorestu je i restaurace. Náš motorest nabízí nekuřácké prostory. Vyznačujeme se tím, že náš motorest má i kuřácké prostory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ANITKA s.r.o.

Nabízíme mnoho druhů jídel. V naší restauraci si pochutnáte na skvělém jídle. U nás naleznete i zahrádku. K našim prostorám patří také slalonek. Navštivte naši příjemnou kavárnu. Sháníte-li ubytování, obraťte se na nás. Oslavte u nás svůj velký den..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku