Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vít VachekMladá Boleslav

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Náš motorest Vás ubytuje v příjemném prostředí. Služby našeho motorestu jsou vysoce kvalitní. Využijte naší skvělé nabídky bohatého občerstvení. Přijďte ochutnat skvělé jídlo do naší restaurace.

Kontaktní údaje:

Šmilovského 232
29301 Mladá Boleslav

 
Telefon: +420326731256

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Polepšovna

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Kvalita všech služeb je pro nás velmi důležitá. V našich službách se zaměřujeme na zdvořilost a ochotu. Náš motorest prodává teplé i studené nápoje. Jsme motorest, který Vám nabídne příjemné prostředí. Náš motorest nabízí různá jídla z české kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Parkhotel Bohemia s.r.o.

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Slibujeme příjemné domácí prostředí. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Preferujeme kvalitu před kvantitou. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s velkou ochotou. Pokud se ubytujete u nás, budete se cítit jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Esperance plus spol. s r.o.

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. Záleží nám na kvalitě nabízených služeb. Staráme se o pěkné, příjemné prostředí. Ochotně vyplníme každé vaše přání. Nabízíme bohatý výběr občerstvení za příznivé ceny. Velká nabídka nápojů je samozřejmostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Forejt group s.r.o.

Vyberte si z naší nabídky jídel. Jsme motorest, kde si můžete nabídnout i občerstvení. Jsme motorest, jehož zaměstnanci jsou při přijímání objednávek velmi ochotní a vstřícní. Hezké chvíle můžete strávit v našem příjemném prostředí. Součástí našeho motorestu je i restaurace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku