Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František VeselýMladá Boleslav

Vyberte si z nabídky jídel našeho motorestu. Kvalita našich služeb je bezkonkurenční. Prodáváme levné nápoje. Slibujeme příjemné domácí prostředí. Rádi vás přivítáme v naší restauraci.

Kontaktní údaje:

Jana Palacha 1112
29301 Mladá Boleslav

 
Telefon: +420326725620

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Rodinné centrum MAGNET

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete to nejlepší pro sebe i vaše děti. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Od nás očekávejte pouze kvalitní služby. Náš motorest Vám k občerstvení nabídne i nápoje. Při návštěvě našeho motorestu Vás mile překvapí naše příjemné prostředí. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ESSEI - SKÁLA EVŽEN

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Prodáváme levné nápoje. Zaměstnanci našeho motorestu jsou velice ochotní. Občerstvěte se u nás. V rámci motorestu provozujeme i restauraci. Navštivte naši příjemnou kavárnu. Spolu s motorestem vedeme i vinárnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MgA. Nina Martínková

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Specializujeme se na prodej nápojů. Slibujeme příjemné domácí prostředí. Zajišťujeme výbornou kvalitu. V našem motorestu si můžete dát i občerstvení. Zaměstnanci našeho motorestu se vyznačují velkou ochotou. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Parkhotel Bohemia s.r.o.

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. S naši nabídkou občerstvení budete spokojeni. Slibujeme příjemné domácí prostředí. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Preferujeme kvalitu před kvantitou. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s velkou ochotou. Pokud se ubytujete u nás, budete se cítit jako doma..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku