Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KOKR, s.r.o. ObčerstveníBučovice

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. V našem příjemném prostředí se nebudete cítit jako na návštěvě, ale jako doma. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Prodáváme levné nápoje. Všechny vaše požadavky ochotně splníme. Nabízíme spoustu druhů občerstvení.

Kontaktní údaje:

Nádražní
68501 Bučovice

 
Telefon: +420517381000
DIČ: CZ25586858

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

ALCON-restaurace

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Ručíme vám za to, že v našem prostředí se budete cítit příjemně. Na naše občerstvení nebudete dlouho čekat. Zaměřujeme se na pestrou nabídku nápojů. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s velkou ochotou. Náš motorest se zaměřuje i na nabídku piva. V našem motorestu si můžete zahrát i šipky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tipsport Bar ŠARDICE

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Prodáváme levné nápoje. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Pro návštěvníky našeho motorestu je k dispozici i zahrádka. Nabízíme řadu výtečných míchaných nápojů. V našem motorestu si můžete nabídnout i pivo. Můžete u nás oslavit narozeniny, promoci i svatbu. Kromě klasického vaření také grilujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeňka Janošková

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. U nás najdete příjemné prostředí. Náš motorest Vám zajistí i občerstvení. Spolehněte se náš ochotný přístup. Nenechte si ujít návštěvu naší restaurace. Sháníte-li ubytování, obraťte se na nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Němec

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete. Podávání nápojů v našem motorestu je samozřejmostí. U nás naleznete širokou škálu občerstvení. Náš motorest má i svou zahrádku. Náš salonek vás mile překvapí svým uspořádáním. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na pořádání oslav. Náš motorest podává snídaně formou rautu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku