Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hostinec u KohoutaMackovice

Bohatá nabídka jídel je naší chloubou. Pro naše hosty zajišťujeme příjemné prostředí. Náš motorest se zabývá i občerstvením. Preferujeme kvalitu před kvantitou. Jsme ochotní profesionálové. V rámci motorestu provozujeme i restauraci.

Kontaktní údaje:

č. 95
67165 Mackovice

 
Telefon: +420606192438

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Kašenec

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí. Prodáváme levné nápoje. Důvěřujete naší kvalitě. Jsme motorest, kde si můžete nabídnout i občerstvení. Naší prioritou je vstřícnost a ochota. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BLJUS CZ s.r.o.

Naše restaurace má širokou nabídku jídel. Prodáváme levné nápoje. K našim zákazníkům se chováme ochotně. Důvěřujete naší kvalitě. Vyzkoušejte příjemné prostředí v našem motorestu. Navštivte naši příjemnou kavárnu. V našem jídelníčku najdete pokrmy z české kuchyně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Bax

Bohatá nabídka jídel je naší chloubou. Spolehněte se náš ochotný přístup. Náš motorest prodává teplé i studené nápoje. Pro hosty našeho motorestu je k dispozici i naše restaurace. Rádi vám nabídneme příjemné ubytování. Rádi nachystáme vaši narozeninovou oslavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Soňa Burešová

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Nabízíme jen kvalitní nápoje. U nás najdete příjemné prostředí. Ochotně vyplníme každé vaše přání. U nás naleznete širokou škálu občerstvení. Máme kvalitně vyškolený personál. Přijďte ochutnat skvělé jídlo do naší restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku