Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ferdinand KubáníkStarý Hrozenkov

V naší nabídce jídel naleznete i pokrmy bez masa. Pokud hledáte kvalitu, zastavte se u nás. Náš motorest nabízí opravdu příjemné prostředí. Do naší nabídky patří bohatý výběr nápojů. Vychutnejte si jídlo při cestách v naší restauraci.

Kontaktní údaje:

č.p.115
68774 Starý Hrozenkov

 
Telefon: +420572696125

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

VS - REKREA spol. s r.o.

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Vychutnejte si příjemné prostředí našeho motorestu. Zaměřujeme se na širokou nabídku nápojů. Ochotně vyplníme každé vaše přání. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Odpovídáme za zaručenou kvalitu. V našem motorestu se můžete i ubytovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Květinářství VIOLKA

V našem motorestu si můžete vybrat z široké nabídky jídel. Našim zákazníkům nabízíme příjemné prostředí. Návštěvníkům našeho motorestu nabízíme i nápoje. Máme kvalitně vyškolený personál. Zakládáme si na ochotě našeho personálu. Na naše občerstvení nebudete dlouho čekat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace GEBRA

Přijďte si k nám vybrat z našich chutných jídel, která nabízíme. Přijďte ochutnat skvělé jídlo do naší restaurace. Všechny prostory našeho motorestu jsou bezbariérové. Naše ubytování nabízí útulné pokoje. Nabízíme prostory k uspořádání oslavy. Jídlo k obědu si můžete vybrat z denního menu našeho motorestu. V našem motorestu vaříme převážně českou kuchyni. V našem motorestu Vám je k dispozici i místní bar.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Motorest Koliba Březolupy

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K dispozici máme také šipky, přijďte si zahrát. Přijďte posedět na náš bar. V naší restauraci se smí kouřit. Oslavte u nás svůj velký den. V našem motorestu si můžete posedět i u vína. K našim prostorám patří také slalonek. Využijte v našem motorestu možnost platby stravenkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku