Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana ObrusníkaváBohuslavice

Z naší bohaté nabídky jídel si u nás určitě vyberete. Jsme vysoce kvalitní motorest. Jen my ochotně splníme vaše služby. V našem útulném motorestu si pochutnáte na dobrém občerstvení. U nás můžete strávit chvíle s rodinou nebo přáteli v příjemném prostředí. Nabídneme vám některý z kvalitních nápojů.

Kontaktní údaje:

Družstevní 432/432
74719 Bohuslavice

 
Telefon: +420553659017

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FC Kaučuk Opava - služby s.r.o.

Nabízíme bohatý jídelníček. Náš motorest Vám zajistí i občerstvení. Spolehněte se náš ochotný přístup. Pro hosty našeho motorestu je k dispozici i naše restaurace. Využijte ubytování našeho motorestu. Nabízíme prostory k uspořádání oslavy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LIMIT INVEST s.r.o.

Jídla, která nabízíme, jsou kvalitní. Do naší nabídky patří bohatý výběr nápojů. Zavítejte do naší restaurace na výborné jídlo. Náš motorest má i svou zahrádku. Nabízíme řadu výtečných míchaných nápojů. Pokud se ubytujete u nás, budete se cítit jako doma. Nejen po dobré večeři si můžete dát drink na baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotelový dům PASKOV

Nabídka jídel našeho motorestu je každý den připravena pro všechny návštěvníky. Odpovídáme za zaručenou kvalitu. Náš ochotný tým vás bude ochotně rozmazlovat. V našem prostředí se budete cítit příjemně. Náš motorest nabízí různé nápoje. K našim službám patří také ubytování. Navštivte náš vyhlášený bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace, pension MUROŇKA

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. U nás můžete strávit chvíle s rodinou nebo přáteli v příjemném prostředí. Záleží nám na kvalitě nabízených služeb. V naši restauraci se dobře nají každý. Náš motorest je pro Vás ten pravý, pokud sháníte ubytování na Vašich cestách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku