Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Stanislav PaškoBaška

S naší bohatou nabídkou jídel budete spokojeni. Máte-li rádi příjemné prostředí, zavítejte k nám. Všechny vaše požadavky ochotně splníme. Náš motorest Vám uspořádá skvělou oslavu. Přijďte si užít skvělé grilování. Součástí našeho motorestu je i bar.

Kontaktní údaje:

Kunčičky u Bašky 249
73901 Baška

 
Telefon: +420608810329, +420777244333
DIČ: CZ7103134962

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ivana Vančurová

Vyberte si z naší nabídky jídel. Staráme se o pěkné, příjemné prostředí. V naší restauraci si pochutnáte na skvělém jídle. využijte možnost odložení dětí do dětského koutku. Můžete se u nás také ubytovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radan Kožušník

Jsme motorest s odpovídající nabídkou jídel. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. Wifi je přístupná pro všechny naše hosty. Naše nekuřácká restaurace mile překvapí všechny hosty. K našim službám patří také ubytování. V naší restauraci se smí kouřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SYSTEM TECHNOLOGY CZ spol. s r.o.

Z naší nabídky jídel si jistě vyberete to nejlepší pro sebe i vaše děti. Naše restaurace slibuje přijatelné ceny. Vyznačujeme se tím, že náš motorest je nekuřácký. Využijte naše ubytování za výhodné ceny. Obraťte se na náš motorest, pokud hledáte prostory pro svou oslavu. V naší restauraci se smí kouřit. Přijďte posedět na náš bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HP TRONIC, s.r.o.

Nabízíme jídla z těch nejlepších surovin. K našim zákazníkům se snažíme být vstřícní a ochotní. Rádi vás přivítáme v naší restauraci. V naší restauraci najdete mimo jiné i dětský koutek. Sháníte-li ubytování, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku