Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor Církve adventistů sedmého dne Dvůr KrálovéDvůr Králové nad Labem

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Připravíme vám cestu k bohu. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Zajišťujeme vedení bohoslužeb.

Kontaktní údaje:

náměstí Odboje 1128
54401 Dvůr Králové nad Labem

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Vrchlabí

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Pomůžeme vám najít přímou cestu k bohu. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Postaráme se o vás, v případě že budete potřebovat pomoc v nouzi. Pořádáme pravidelné tématické duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Úpice

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Trutnov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku