Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

EU-CARS prodej a servis, s.r.o.Frýdek-Místek, Místek

V naší společnosti, která se zaměřuje na prodej aut, vám rádi poradíme s výběrem toho pravého vozu. Dodáváme vždy jen kvalitní vozy. V našich řadách nejsou prodejci, pro které je serióznost prázdné slovo. Naším krédem je rychlost, kvalita a spokojený zákazník. S ochotným jednáním našich zaměstnanců můžete počítat. Nabízíme široké spektrum služeb a odborný servis. V rámci našich služeb vám nabízíme i možnost dovozu zakoupeného auto-moto zboží.

Kontaktní údaje:

Čelakovského 2295
73801 Frýdek-Místek, Místek

 
Telefon: +420558431836, +420604464688, +420603537077
E-mail: euro.cars@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Čeněk Dobeš

Naše firma poskytuje prodej automobilů. S ochotou vám poradíme s výběrem vašeho vysněného vozu. Nabízíme opravdovou kvalitu v auto-moto sektoru. Přijďte se přesvědčit o naší skvělé znalosti našeho sortimentu. Auto-moto potřeby u nás nakoupíte i na leasing. V rámci našich služeb vám zařídíme i dovoz našeho auto-moto zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SilCar, s.r.o.

Prodejem aut se naše firma úspěšně zabývá řadu let. Pro nás je rychlost a ochota samozřejmostí. Nezapomeňte si na vlastní kůži ověřit znalost našich prodejců. Jsme velmi úspěšní v prodeji automobilů, protože kvalita pro nás není jen prázdné slovo. Nabízíme vám také praktický dovoz našeho auto-moto zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Autobazar Styl

Zabýváme se prodejem spolehlivých automobilů. Mezi nejvíce oceňované vlastnosti našich prodejců patří jejich rychlost. Jako základní kámen naší spolupráce nabízejí naši prodejci svoji serióznost. Široký rozsah našich znalostí zajišťuje všem zákazníkům možnost poradit se s odborníky. Nemáte-li dostatečnou hotovost k nákupu vozidla, využijte u nás možnosti leasingu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Tomáš Prokop

V automobilovém průmyslu mají naši prodejci své pevné místo v oblasti prodeje aut. Naše auto-moto potřeby špičkové kvality vám budou dlouho dobře sloužit. Rádi prodáváme za dobré ceny. Proč nevyužít našich seriózních služeb. Pomůžeme vám najít ten správný automobil z dovozu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku