Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

AUTO - KubelkaPoděbrady

Naše firma prodávající auta nabízí nejen samotný prodej aut, ale také služby s tím spojené. S ochotou vám poradíme s výběrem vašeho vysněného vozu. O své znalosti v oblasti auto-moto se s vámi rádi podělíme. U našich prodejců se setkáte jen s dobrou cenou. Poskytujeme také možnost dovozu vybraných auto-moto potřeb.

Kontaktní údaje:

Chelčického 885/3
29001 Poděbrady

 
Telefon: +420777620649, +420602384424
E-mail: auto.kubelka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Petr Stárek

V naší společnosti se prodejem aut zabývají jen skuteční profesionálové. Nabízíme skutečně velmi dobré ceny. Naši prodejci se vám budou ochotně věnovat. Znalost našich produktů je samozřejmá. Nemáte-li dostatečnou hotovost k nákupu vozidla, využijte u nás možnosti leasingu. Svým klientům nabízíme i dovoz auto-moto potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Proverene-vozy.cz

Prodej ojetých automobilů s garancí původu je u nás samozřejmostí. Náš odborně proškolený personál, vám vždy ochotně poradí. I seriózní jednání našich zaměstnanců je dobrou vizitkou. Kvalita námi nabízených vozů je u nás samozřejmostí. Hledáte-li spolehlivý servis vozidel s příznivými cenami, přijďte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Lanc

Vaše spokojenost nás motivuje k nejvýhodnějšímu prodeji aut na trhu. Ochota je důležitým znakem všech našich prodejců. U nás si můžete zakoupit auto-moto potřeby vysoké kvality. Pomůžeme vám vybrat auto-moto zboží za dobré ceny. V rychlosti vyřešíme veškeré vaše požadavky při koupi zboží z našeho sortimentu. Můžete plně využít našich znalostí. Od našich zaměstnanců můžete očekávat seriózní přístup..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Josef Blumentál

Hlavní místo v oblasti našeho působení zaujímá prodej aut. Naši auto-moto prodejci pracují rychlostí blesku. Očekávejte od nás seriózní přístup při prodeji auto-moto potřeb. Mezi našimi prodejci najdete pouze velmi ochotné osoby. Mimo jiné nabízíme dobrou cenu. Kvalita našich prodejců a spokojenost klientů je naší doménou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku