Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor Církve adventistů sedmého dne ÚpiceÚpice

Zaměřujeme se na oživení duchovního života. Pomůžeme vám v nouzi a nesnázích, které vás trápí. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. S námi se můžete zúčastnit pravidelných duchovních setkávání. U nás můžete získat duchovní vyrovnanost. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Zaměřujeme se na duchovní setkání pro děti i dospělé.

Kontaktní údaje:

Boženy Němcové 830
54232 Úpice

 

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Dvůr Králové

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Připravíme vám cestu k bohu. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Zajišťujeme vedení bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Náchod

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Trutnov

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Dovolte nám pozvat vás na naše duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Dobruška

Naším prvořadým zájmem je péče o duchovní život v naší komunitě. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Využijte možnost setkávat se s lidmi v rámci naší církevní instituce. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku