Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sbor Církve adventistů sedmého dne Červený KostelecČervený Kostelec

Ukážeme vám cestu k duchovnímu životu. Nabízíme přínos v duchovní vyrovnanosti. Naší odměnou je pomoci vám najít cestu k bohu. Jako členové naší církve budete moci někomu poskytnout pomoci v nouzi. Při setkávání se s lidmi dobré vůle v rámci naší organizace se mnohé dozvíte. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost zajišťuje duchovní setkání.

Kontaktní údaje:

Školní 39
54941 Červený Kostelec

 
E-mail: petr.adame@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Náchod

Nabízíme vám služby pro kvalitní duchovní život. Víme, jak najít cestu k bohu. S námi dosáhnete své duchovní vyrovnanosti. Spolehněte se, že vám v nouzi ochotně poskytneme pomoc. Umožňujeme společná církevní setkávání. Do aktivit naší církevní instituce spadají také bohoslužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hradec Králové

Je na vás, jaký duchovní život zvolíte. Nacházejte s námi cestu k bohu. Využijte naší možnosti setkávání. Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby pomoci v nouzi. Pořádáme pravidelné společné bohoslužby. Naše farnost poskytuje prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Hronov

Nezanedbávejte svůj duchovní život. Naše církev je pro Vás tou nejlepší pomocí v nouzi. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Nabízíme možnost společných duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor Církve adventistů sedmého dne Dvůr Králové

Jsme církev, která si dává záležet na duchovním životě. Připravíme vám cestu k bohu. Přijďte k nám posílit svou duchovní vyrovnanosti. Na nás může v nouzi obrátit, rádi vám pomůžeme. Naše církevní instituce vám pomůže setkávat se s lidmi s podobnými problémy, jaké máte vy. Zajišťujeme vedení bohoslužeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku