Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

František Sotolář - Ubytovna SofaMoravská Třebová

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar.

Kontaktní údaje:

Čs. armády 107/1
57101 Moravská Třebová

 
E-mail: ubytovnasofa@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kladky

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Renata Švomová - Ubytovna Na hřišti

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. U nás máte možnost si udělat výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí za výhodné ceny v oblíbené lokalitě. Nabízíme ubytování v příjemném a čistém prostředí. Nabízíme pohodlné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytování U Aničky

Naše společnost nabízí ubytování. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KIMEX Praha, s.r.o.

Jsme firma, nabízející služby ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku