Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování U AničkyMoravská Třebová

Naše společnost nabízí ubytování. V blízkosti našeho ubytování je příroda. Čistotu našeho ubytování pro Vás zajišťují spolehliví zaměstnanci. Nabízíme seriózní ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb s možností výletů do okolí. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu.

Kontaktní údaje:

nám. T. G. Masaryka 31/31
57101 Moravská Třebová

 
Telefon: +420461312666

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vašková Jana - Ubytovny

Naše firma nabízí pohodlné a cenově dostupné ubytování. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Součástí naší nabídky jsou ubytovací služby v příjemném prostředí. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. V rámci našich služeb vám nabízíme komfortní ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

KIMEX Praha, s.r.o.

Jsme firma, nabízející služby ubytování. K dispozici je vám také plně vybavený pokojový minibar. V rámci ubytování máme pro vás připraveny i pokoje s možnou přistýlkou. Kvalitní služby našeho kempu vám jistě přijdou vhod. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Severka - B, a.s. - Ubytovny

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Výlety do okolí si maximálně užijete. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Naše společnost při provozování ubytovacích služeb důsledně dbá na čistotu a dodržování platných hygienických předpisů. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Kladky

Ubytování v překrásném prostředí čeká právě na vás. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Poskytujeme i možnost příjemných rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku