Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytovny U TrojicePardubice

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. U nás si můžete zajistit kvalitní levné ubytování. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Pečlivě dbáme o čistotu sociálního zařízení v celém objektu. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Neváhejte využít i prostory kuchyně. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech.

Kontaktní údaje:

U Trojice 561
53006 Pardubice

 
Telefon: +420466510120
E-mail: ubytovny.pardubice@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ubytování SOU Včelařské

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Pro naše hosty jsme vytvořili příjemné vkusně zařízené interiéry, kde pečlivým úklidem dodržujeme maximální čistotu. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte naší nabídky zahrnující rovněž výlety do okolí. Obraťte se na nás ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Ochota je u nás poskytována všem klientům při zajištění ubytovacích služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Spartak Slatiňany

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Nabízíme také sportovní pobyty přizpůsobené vašim požadavkům. Pro vaši rodinu nabízíme řadu pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Janeček - Ubytovna Tesla

Zabýváme se různými typy ubytování. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. V naší pestré škály nabídky neopomíjíme ani pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Nabízíme vám možnost ubytování vhodné pro rodinné pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Unisim, s.r.o. - Ubytovna Unisim

Využijte naší možnosti ubytování. U nás máte možnost výletů do okolí. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku