Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost FrýdekFrýdek-Místek

Poradíme vám jak začít žít duchovní život. Ukážeme vám, jak najít správnou cestu k bohu. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. S naší církví svou duchovní vyrovnanost jistě najdete. Zabýváme se organizací bohoslužeb. Návštěva duchovního setkání vás může v mnohém výrazně obohatit. Naše církevní přednášky si oblíbíte.

Kontaktní údaje:

Mariánské náměstí 145
73801 Frýdek-Místek

 
E-mail: bazilika@bazilika.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Ostrava - Pustkovec

Naším hlavním posláním je péče o duchovní život a šíření duchovních hodnot. Získejte u nás duchovní vyrovnanost. Nabízíme pomoc v nouzi. Přijďte na setkání naší církve. Připravíme vám cestu k bohu. Naše farnost je tu pro Vás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Ostrava - Vítkovice

Zaměřujeme se na pestrý duchovní život našich věřících. Ukážeme Vám cestu k bohu. Na našich setkáváních je připraven program pro děti i dospělé. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Přidejte se na setkání pořádané naší farností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Ostrava - Poruba

Staráme se o rozvoj duchovního života všech věkových skupin. Rádi se s vámi setkáme. Máme pro vás způsob pro nalezení duchovní vyrovnanosti. Jsme tou správnou volbou, pokud potřebujete pomoc v nouzi. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Zveme Vás na naši farnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Ostrava - Moravská Ostrava

Naše církev vám poradí jak žít kvalitní duchovní život. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Poskytneme vám návod, jak najít správnou cestu k bohu. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Využijte služby naší farnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku