Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nadační fond Český výrobekPraha

Naše společnost se snaží o poskytnutí sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. U nás se dočkáte potřebné serióznosti. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na nás. Dobrovolníci naší organizace jsou velice ochotní. Využijte možnosti zúčastnit se některého z našich kroužků. Naše volnočasové aktivity vás zaručeně pobaví.

Kontaktní údaje:

Ke Kotlářce 275/2
15000 Praha

 
Telefon: +420317701420
E-mail: nfcv@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Nadační fond Český vlak

S námi dodáte humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Naše instituce je maximálně ochotná ke svým klientům. Naše instituce poskytuje spolehlivé rady, které vám pomohou vyřešit váš problém. Jsme opravdu seriózní instituce. Rádi organizujeme různá setkávání. Pomozte i vy lidem v nouzi!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nejsi sám - You Are Not Alone, o.p.s.

Poskytujeme záchranu formou sociální pomoci. Ujišťujeme Vás, že naše nezisková organizace je velice seriozní. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Máme pro vás připraveno spolehlivé poradenství. Naším cílem je především pomoc v nouzi. Zapojte se do některého z našich kroužků. Nabízíme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NETT

Jsme humanitární organizace, jejíž hlavní náplní je humanitární pomoc. Pracovníci ochotni poradit jsou u nás vždy připraveni. Organizujeme pravidelná setkávání. Pomoc v nouzi poskytneme všem potřebným. Dbáme o maximální serióznost. Naše organizace se vyznačuje velkou ochotou při jednání s klienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Nadační fond JV a JV

V kompetenci naší instituce je humanitární pomoc. Připravíme pro vás různá setkávání. Serióznost je u naší instituce na prvním místě. Jsme ochotni vám se vším pomoci. Specializujeme se na potřeby seniorů. Pořádáme také zajímavé kroužky. Nabízíme celou řadu volnočasových aktivit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku