Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rodinná kamnářská manufaktura TEMRJestřabí v Krkonoších, Roudnice

Na našich prodejnách s vybavením domů naleznete pouze kvalitní výrobky. Naše nabídka sortimentu na prodejně je kombinací jednoduchého, elegantního a především funkčního designu. Kvalita nabízeného vybavení je u nás vždy na prvním místě. Naše společnost na prodej vybavení domů se vyznačuje velkou ochotou. Serióznost je naší silnou stránkou. Disponujeme znalostmi v oblasti vybavení domů. Využijte při nákupu vybavení domů našeho odborného poradenství.

Kontaktní údaje:

10
51401 Jestřabí v Krkonoších, Roudnice

 
Telefon: +420603922075
E-mail: krkonose@temr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

OUTDOORCHEF.CZ

Zaručujeme výborné služby v oblasti prodeje vybavení domů. Naše prodejna nabízí zákazníkům příjemné prostředí, zajímavý sortiment a ochotný personál. Nejnovějším trendem se stává tzv. "funkční design" - u nás ho najdete. Prodávané výrobky splňují všechny nejpřísnější technická kritéria a normy. Neváhejte využít našeho poradenství. Dbáme na to, aby naši pracovníci měli kvalifikované znalosti a dokázali Vám vždy dobře poradit. Našim zákazníkům prodáváme také nábytek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Doubrava

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Na naší prodejně můžete využít poradenství k nabízenému sortimentu vybavení domů. Jsme firma, která prodává vybavení domu s funkčním designem. Využijte naší ochoty při prodeji vybavení domů. Přijďte si k nám pro vybavení splňující všechny požadované normy. Naši kvalifikovaní prodejci vám se seriozností a ochotou zodpoví všechny vaše dotazy k nabízenému sortimentu. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti vybavení domů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kominictví Jirka & syn

Náš ochotný personál Vám vždy dobře poradí při prodeji vybavení domů. Nabízíme funkční design podle Vašich představ. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vybavení domů. Naše firma Vám vybaví dům pouze produkty, které splňují normy. Naši pracovníci znají potřeby zákazníků, to z nás dělá profesionály ve svém oboru. Dokážeme pro Vás najít to nejlepší kování dle Vašich požadavků. Nakupte si u nás vybavení do domu, pomůžeme vám i s montáží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku