Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čedok a.s.Karlovy Vary

Ochota pracovníků naší agentury je na prvním místě. Náš tým zaměstnanců má prvotřídní znalosti v oblasti cestovního ruchu. Cílem naší společnosti je nabídnout zákazníkům komplexní služby zaměřené na cestovní ruch ve vysoké kvalitě a v cenově dostupných relacích. Naše víkendové pobyty mohou být krásným dárkem pro vaši drahou polovičku.

Kontaktní údaje:

Dr.Davida Bechera 21
36001 Karlovy Vary

 
Telefon: +420353234249
DIČ: CZ60192755

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Cestovní kancelář Blue Style

K dispozici máme i víkendové pobyty. Poskytujeme pobytové zájezdy dle Vámi zadaných požadavků. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou poznávacích zájezdů. Jsme jedna z největších cestovních kanceláří na českém trhu poskytující last minute zájezdy. Spokojení zákazníci naší pobočky si dovolenou vyřídili včas a pohodlně nákupem first minute zájezdu z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CK Evropa

V nabídce cestovní kanceláře jsou tuzemské i zahraniční last minute zájezdy. Srdečně vás zveme na některý z našich oblíbených víkendových pobytů. Chcete-li si vybrat z velkého množství pobytových zájezdů, navštivte naší pobočku. Využijte dovolenou a zájezdy na last minute do oblíbených destinací, od naší cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Čedok, a.s.

Nabídka našich zájezdů k moři je mezi zákazníky velmi oblíbená. Naše společnost důsledně dbá na přání a požadavky svých klientů, proto nabízí i možnost nechat si sestavit zájezd na míru. Nabídka našich eurovíkendů je velmi populární. Přinášíme Vám také nabídku letních pobytů. Zprostředkujeme Vám letenku na jakékoliv místo na světě. Pokud nakoupíte jízdenky u nás, již nikdy nebudete chtít nakupovat jinde. Naši klienti rádi využívají našich výhodných cen k nákupu sportovních zájezdů. V rámci nabídky služeb z oblasti cestovního ruchu nabízíme nejrůznější poznávací zájezdy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ALEXANDRIA, cestovní kancelář

Pracujeme na základě našich znalostí. Poskytujeme vysokou kvalitu. Nabízíme serioznost v oblasti cestovního ruchu, která vám usnadní cestování. Nabídka našich zimních zájezdů je opravdu pestrá. Přicházíme také s výhodnou nabídkou pobytů u moře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku