Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MAPO Písty, s.r.o.Písty

Nabízíme vám prodej stavebnin za dostupné ceny. Staráme se o kvalitní prodej stavebnin. Znalost našeho oboru je pro nás zásadní. Rychlost dodání je pro nás prioritou. Zaručujeme Vám serióznost. Ochota pro nás není jen klišé.

Kontaktní údaje:

8
28913 Písty

 
Telefon: +420720451744
E-mail: lada.podhorova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Slanařstav - Josef Slanař

Naše společnost, která se specializuje na prodej stavebnin, odebírá zboží pouze od osvědčených výrobců a dodavatelů, aby zajistila požadovanou kvalitu nabízeného sortimentu. Garantujeme rychlost dodání pro každého. U nás se dočkáte profesionálního přístupu znalců v oblasti prodeje stavebnin. Přinášíme Vám zejména serióznost. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na nás. Naše firma je jedničkou na trhu v prodeji kvalitních stavebnin..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Maurer

Naši pracovníci v oddělení prodeje stavebnin Vám vždy ochotně poradí. Jsme špička na trhu, co se ochoty týká. Zákazníci se k nám rádi vracejí díky nekompromisním požadavkům na kvalitu nabízeného sortimentu. Vaše zboží vám dodáme opravdu rychle. Naši znalost oboru jistě oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Václav Pavelka

Jsme renomovanou společností v oblasti prodeje stavebnin. U nás se můžete spolehnout na stoprocentní znalost zboží našich prodejců. Dbáme na to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností. Vyberte si u nás kvalitní materiály pro Vaši stavbu. Naše společnost je zárukou kvality sortimentu a služeb, a rychlosti dodání zakoupeného zboží. Ochota pomoci zákazníkovi je nám vlastní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MPL STAVEBNINY

Nejpřednější místo v našem byznysu zaujímá prodej stavebnin. Z naší bohaté nabídky kvalitních oken si jistě vyberete i Vy. Věnujeme se prodeji pracovních desek. Poskytujeme bohatou nabídku stavební chemie za výhodné ceny. Využijte široké nabídky našich barev. Náš obchod se zaměřuje na prodej nářadí. Prodáváme sádrokarton různých šířek. Rádi vám pomůžeme s výběrem izolací a zodpovíme všechny případné dotazy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku