Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Generální ředitelství hasičského záchranného sboru ČRPraha 4

Můžeme pro vás zajistit služby záchranné instituce. Naše záchranná instituce poskytuje také užitečné informace. Cílem naší instituce je přinášet Vám pomoc v krizových situacích. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Nabízíme poskytování pomoci při mimořádných událostech. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní. Vykonáváme státní požární dozor. Poskytujeme služby v oblasti odborného výcviku. Součástí našich aktivit je také zajištění ochrany obyvatel.

Kontaktní údaje:

Kloknerova 2295/26, P.O.Box 69
14800 Praha 4

 
Telefon: +420950819220
E-mail: sona.jindrakova@grh.izscr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičský záchranný sbor hlavního města Prahy

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Pomůžeme vám vždy, když budete potřebovat. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Naše instituce se zabývá ochranou veřejného pořádku. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. O vaši bezpečnost se stará Policie České republiky. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SH ČMS - sbor dobrovolných hasičů v Jelenicích u Mělníku

Všem potřebným poskytujeme odborné služby záchranné instituce. Angažujeme se v oblasti poskytování pomoci při mimořádných událostech. Jedním z našich úkolů je včasné šíření informací. Ochranu Vám v případě potřeby neprodleně zajistíme. Spolehlivost je pro nás zcela zásadní. Policie České republiky je připravena Vám pomoci. Naší specializací je především ochrana veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Netvořice

Bezpečnostní instituce je připravena Vám kdykoli vyjít vstříc. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Naše instituce nabízí svým klientům různé způsoby komunikace. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasiči - Rescue

Odborné služby naší záchranné instituce vám vždy rádi zajistíme. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. I vy můžete využít pomoc, kterou nabízíme. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Naše instituce se zasazuje o důslednou ochranu veřejného pořádku. Zajištění pomoci při mimořádných událostech vám můžeme zaručit. V rámci naší činnosti se zabýváme realizací výcviků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku