Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Turistické informační centrumBřeclav

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Využijte naši kvalitu služeb. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Vyznačujeme se vlídným přístupem a ochotou vůči všem turistům. Využijte naše komfortní ubytování za skvělé ceny.

Kontaktní údaje:

nám. T. G. Masaryka 42/3
69002 Břeclav

 
Telefon: +420519326900
E-mail: info@breclav.org

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Turistické informační centrum.

Přinášíme také služby turistům. V našem informačním centru jsme pro turisty připravili důležité informace a rady. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Potřebujete-li se mezi cizinci domluvit česky, obraťte se na nás. Pomáháme vám zorientovat se v okolí i rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Náš personál mluví plynule francouzsky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Informační centrum města Kyjova

Specializujeme se na služby turistům. Turistická informační centra poskytují důležité informace pro turisty. Dále máme v nabídce předprodej vstupenek. Zaměřujeme se na porovnání nabídek s ubytováním. Poskytujeme možnost pořádání výletů. Mezi naše služby patří i prohlídky mluvené francouzsky. Italsky se u nás zaručeně domluvíte. Umíme výborně rusky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Turistické informační centrum, Mikulov.

Nabízíme služby turistům v nejvyšší kvalitě. Svým turistům vždy najdeme to správné ubytování. Pořádáme výlety na zajímavá místa. Nabízíme francouzské překlady. Dorozumíte se u nás i italsky. Umíme výborně rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Výborně ovládáme anglický jazyk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku