Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Luděk Zita - sales.czPraha

Vyzkoušejte naše služby v oblasti výpočetní techniky. Naše společnost prodává kvalitní notebooky. Zaměřujeme se na počítačové softwary. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. V naší nabídce kopírek každý najde tu pravou. Námi nabízený splátkový prodej je široce využíván. Síťové prvky v naší nabídce vás ohromí.

Kontaktní údaje:

Františka Křížka 1173/10
17000 Praha

 
E-mail: info@sales.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavel Blažíček - Polaris

Poskytujeme služby v oblasti výpočetní techniky, na které se můžete spolehnout. Kvalita za skvělou cenu dostupná pro každého. Naše služby a prodej se pojí s ochotou k vám. Naše služby zahrnují i poradenství v oblasti výpočetní techniky. Nechejte si vytvořit webové stránky od profesionálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Macron Systems, spol. s r.o.

Specializujeme se na efektivní dodávku služeb v oblasti výpočetní techniky. Nabídka výpočetní techniky, kterou je možné nakoupit na splátky, je velmi široká. Sháníte-li kvalitní kopírky, nakupte u nás. Tablety z naší nabídky vás nezklamou. Pokud potřebujete hardware, obraťte se na nás. I vy zaručeně oceníte náš software. Pořiďte si u nás spolehlivý notebook. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé tiskárny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DTP - Studio, s.r.o.

Naší činností jsou komplexní služby v oblasti výpočetní techniky. O kvalitě našich služeb není pochyb. Snažíme se zákazníkům poskytnout kvalitní servis. V naší nabídce najdete pouze kvalitní a spolehlivé notebooky. V rámci prodeje výpočetní techniky nabízíme i prodej softwaru. Cílem managementu naší prodejny bylo zajistit rozmanitý sortiment prodeje vysoké kvality a současně nabídnout zákazníkům příjemné cenové relace. Kopírky od nás vynikají velkým rozlišením při kopírování, což naši zákazníci oceňují. Sháníte-li výpočetní techniku na splátky, u nás uspějete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LINE CONSULTING, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace softwaru. V případě potřeby jsme Vám k dispozici pro instalaci hardwaru. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku