Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Mirek Winkler - WSWPraha

Hlavním zaměřením naší firmy je poskytování kvalitních služeb v oblasti výpočetní techniky. Kvalita je základem našeho prodeje. Necháváme si záležet na rychlosti dodání Vaší výpočetní techniky. Nabízíme seriózní přístup, který jako zákazník zaručeně oceníte. Na ochotu v naší prodejně výpočetní techniky se můžete spolehnout. Poskytneme vám opravdu kvalitní poradenství v oblasti výpočetní techniky, které zaručeně oceníte.

Kontaktní údaje:

Zelená 1744/20
16000 Praha

 
Telefon: +420233322736

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

LINE CONSULTING, s.r.o.

Nabízíme špičkové služby v oblasti výpočetní techniky. Při nákupu Vám pomůžeme svými znalostmi v oblasti výpočetní techniky. Služby poradenství v oblasti výpočetní techniky jsou součástí naší nabídky. Správné fungování výpočetní techniky zajistí včasná a pravidelná aktualizace softwaru. V případě potřeby jsme Vám k dispozici pro instalaci hardwaru. Obraťte se na nás, pokud potřebujete školení. Konečně nabídka kvalitních notebooků za výhodné ceny. Naše nabídka kopírek vás zaručeně ohromí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Macron Servis, s.r.o.

Jsme spolehlivá firma, která nabízí své služby v oblasti výpočetní techniky. Servis výpočetní techniky u nás provádí kvalifikovaní odborníci, kteří vám vysvětlí vše potřebné. Provádíme prodej, servis a opravy notebooků. Naše tablety jsou vhodné pro každého uživatele. Kopírky od nás vás zajisté zaujmou. U nás se nemusíte bát nakoupit na splátky. Nabízíme široký výběr síťových prvků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DataLine Technology, s.r.o.

Specializujeme se na služby v oblasti výpočetní techniky. V oblasti prodeje výpočetní techniky jsme naprosto seriózní. Naše elektro služby a prodej jsou vždy spojovány s kvalitou. Jsme společnost, která Vám nabídne poradenství v oblasti výpočetní techniky. Základním pilířem budování partnerství mezi naší prodejnou a Vámi je ochota. Rychlost dodání nám je vždy vlastní. Zaměřujeme se na prodej výpočetní techniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marta Petržílková - prodej softwaru

Pro naše zákazníky zajišťujeme i služby v oblasti výpočetní techniky. Kvalita dodávaných služeb při prodeji výpočetní techniky, je pro nás jedním z ukazatelů spokojenosti zákazníků. Máme pro vás velký výběr kvalitních počítačů. Nabízíme vám širokou škálu notebooků. Zajistíme vám spolehlivý a bezpečný software. Kdo nemá tablet, jako by nebyl, jsme tu pro vás. Různé typy kopírek jsou stálým sortimentem naší prodejny. Z nákupu na splátky v naší prodejně nemusíte mít obavy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku