Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DATART International, a.s.Zlín

Sortiment elektrospotřebičů na prodejně naší společnosti pochází od osvědčených distributorů a výrobců. Máme ochotný přístup vůči všem zákazníkům. Naše společnost se věnuje prodeji spotřební elektroniky. Jsme tradičním internetovým obchodem se širokým sortimentem elektra, mobilů a počítačů. Ukážeme Vám rozdíly mezi pracovním a herním počítačem. Na naši elektroniku se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Třída 3. května 1170
76302 Zlín

 
Telefon: +420572774120, +420810328278
DIČ: CZ60192615

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

FOMAT s.r.o.

Prodáváme elektrospotřebiče různých značek. Při výběru elektroniky vám díky svým znalostem můžeme dobře poradit. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme vše opravdu rychle k vaší spokojenosti. Vaše spokojenost nám udělá radost. Na naše poradenství v oblasti spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Zabýváme se výrobou drobné elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lestra elektroservis

Kvalita našich elektrospotřebičů je zaručena. Naší firmě na prodej spotřební elektroniky záleží na spokojenosti zákazníků. Náš kvalitní sortiment prodeje zaměřený na spotřební elektroniku je mezi zákazníky velmi oblíbený. Vždy Vám poskytneme profesionální servis pro Vaší spotřební elektroniku. Poskytujeme služby týkající se televizorů. V našem ráji spotřební elektroniky prodáváme i počítače. Jsme váš prodejce s elektronikou, u kterého nakoupíte výhodně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PLANEO - pobočka Zlín

V naší nabídce naleznete špičkové značkové elektrospotřebiče. Naše firma na prodej spotřební elektroniky se vyznačuje velkou seriozností. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Každý zákazník ocení rychlost, jakou disponujeme při vyřizování objednávek. Ochotně splníme každé vaše přání a vyjdeme vám a vašim požadavkům vstříc. V oddělení spotřební elektroniky prodáváme širokou škálu přístrojů pro Vaše domácí práce. Jsme tradičním internetovým obchodem se širokým sortimentem elektra, mobilů a počítačů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

OKAY s.r.o.

Na prodejně naší společnosti si můžete prohlédnout a zakoupit v cenově dostupných relacích elektrospotřebiče a další sortiment. Představíme vám moderní sporáky různých značek. V rámci spotřební elektroniky prodáváme i bílou techniku. Nabízíme širokou škálu mrazniček. Naše satelity jsou bezkonkurenčně nejlepší v okolí. Poskytneme Vám odbornou pomoc ohledně počítačů. Neváhejte si pořídit naše telefony. Zaměřujeme se na prodej televizorů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku