Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Misijní skupina Křesťanské společenství JeseníkJeseník

Naše křesťanské společenství nabízí programy v oblasti duchovního života. Nabízíme možnost duchovní vyrovnanosti cestou našich služeb. Pořádáme společná setkávání. Pomůžeme vám nejen v duchovní nouzi. Na cestě se setkáte s pravou cestou k bohu.

Kontaktní údaje:

Žižkova 844/15
79001 Jeseník

 
E-mail: pavel.kolegar@jen.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Řeckokatolická farnost v Jeseníku

Prožijte díky nám naplněný duchovní život. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Pokud přemýšlíte nad svou existencí či neexistencí, pomůžeme vám pomocí cesty k bohu. Bohoslužby jsou u nás pravidelně. Přijďte na naše duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Václavov u Bruntálu

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Svěřte se do našich rukou a najdete cestu k bohu. Ukážeme Vám, jak docílit duchovní vyrovnanosti. Obraťte se na nás pro pomoc v nouzi. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. Navštivte nějaké z našich duchovních setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Rudná pod Pradědem

Naše církevní instituce se zaměřuje na kvalitní duchovní život. Pomůžeme vám znovu nalézt duchovní vyrovnanost. Umožňujeme společná církevní setkávání. Pomáháme ochotně všem, kteří se ocitli v nouzi. U nás se přiblížíte cestě, která vás dovede k bohu. Nabízíme možnost pravidelných bohoslužeb. Naše duchovní setkání Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Javorník

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Rádi organizujeme různá setkávání pro lidi dobré vůle. Navštivte naši církevní instituci, kde vám pomůžeme s přechodem na cestě k bohu. Díky naší instituci se vám podaří najít pravou duševní vyrovnanost. Vaši pomoc charitě každý ocení. Zabýváme se pořádáním koncertů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku