Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ivana Severýnová - Zlatá PrahaPraha

Navštivte naši pobočku, kde nabízíme služby turistům. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost. Ke každému přání a požadavku turistů přistupujeme vždy maximálně seriózně. Od nás budete odcházet vždy maximálně spokojení.

Kontaktní údaje:

U staré školy 115/2
11000 Praha

 
Telefon: +420222322788
E-mail: ivana.severynova@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Erika Kavková - průvodce

Zaměřili jsme se na poskytování komplexních služeb turistům v nejvyšší kvalitě. Turisté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Opravdu seriózního a vstřícného přístupu se turisté dočkají jedině u naší společnosti. Dbáme na to, aby byly naše služby poskytnuty k vaší spokojenosti. Za naše služby turistům hovoří výborná znalost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Zdeňka Zákravská - A,F,S,R

Snadno zajistíme i služby turistům. Přesvědčte se o naší ochotě. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. Poskytujeme kvalitní služby pro turisty. S našimi službami budete maximálně spokojení. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Milan Mazanec, průvodce - guide

Turisté ocení námi nabízené služby. Obraťte se na náš vstřícný a ochotný personál, který vždy rád pomůže všem turistům. Konečně kvalitní služby pro turisty. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Serióznost a ochota vůči turistům jsou u naší společnosti vždy na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dana Terragni Jebousková, průvodce

Poskytujeme kvalitní služby turistům. Poskytneme Vám turistické služby v kterémkoliv regionu. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. K našim službám pro turisty patří i zpracování francouzského překladu. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Připravili jsme pro vás personál, který umí rusky. Hledáte-li služby turistům, které jsou poskytovány česky, pak jsme tu pro vás. Sháníte-li anglicky mluvící personál poskytující služby turistům, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku