Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

DEKTRADE, a.s.Trutnov, Horní Staré Město

Náš prodej je zaměřen na stavebniny. Svým klientům můžeme zaručit serióznost. Jsme znalci v oblasti stavebnin. K výstavbě dělících příček nebo podhledů nabízíme sádrokarton. Nabízíme velký výběr pracovních desek. Prodáváme kvalitní okapy různých délkách.

Kontaktní údaje:

Mírová 649
54102 Trutnov, Horní Staré Město

 
Telefon: +420499329468, +420739588410

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Betonárna Vrchlabí TBG Východní Čechy, s.r.o.

Naše firma nabízí prodej kompletního sortimentu stavebnin. K našim službám patří také poradenství. Serioznost pro nás neznamená jen klišé. Znalost svého oboru využíváme ve prospěch našich klientů. Dbáme na rychlost při dodání. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na znalosti a ochotu našich zaměstnanců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Vorel

Naším oborem je velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebnin. Velká znalost v oboru nám umožňuje nabízet jen kvalitní zboží. Je-li pro vás důležitá serioznost, vyberte si nás. Znalost oboru je u nás na prvním místě. Jsme specialisté na poradenství v oblasti stavebnin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Martin Holanec - PM kámen

Prodáváme stavebniny, díky kterým postavíte svůj dům levněji. Budete příjemně překvapeni, jaké znalosti náš personál v problematice stavebnin má. Naše schody jsou ty nejlepší pro Váš dům. Vybírejte u nás kvalitní pracovní desky. Naši zákazníci využili výhod spojených s nákupem a zakoupili na naší prodejně kvalitní parapety za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BEZEDOS, s.r.o.

Prodáváme kvalitní stavebniny. Hledáte-li kvalitu, jste u nás na správném místě. Poradenství od naší společnosti vám usnadní váš výběr. Vaše problémy budeme řešit s ochotou a vstřícností. V naší společnosti je prioritou spokojenost zákazníka, široký a kvalitní sortiment zboží, a v neposlední řadě rychlost dodání zakoupených výrobků. Na naší prodejně se setkáte se seriozností a ochotou obsluhujícího personálu. Za naši práci hovoří i maximální znalost oboru stavebnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku